Zarówno Styline jak i Oikos posiadamy w Salonie od ręki, do tego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wielu innych Producentów farb. 
Wszystko jest tylko kwestią rozmowy przy kawie, na którą zapraszamy.

S  T  Y  L  I  N  E 

Wysokiej jakości farby Styline są hipoalergiczne dlatego możesz być pewny, że jest to najlepszy wybór dla Ciebie. Styline jest nową innowacyjną marką na polskim rynku, która dba o naturalne piękno. 

Proces produkcji odbywa się w nowoczesnych laboratoriach pod nadzorem wykwalifikowanych technologów. Podążając szlakiem procesu produkcji, starannie selekcjonujemy składniki, sprowadzając te najwyższej jakości z różnych zakątków świata. Farby Styline skierowane są do osób, które dbają o zdrowie, środowisko, oczekują wysokiej jakości farb klasy premium w odpowiedniej cenie, a także szerokiej gamy kolorów. Dbamy o to, aby farby tworzone były w profesjonalny sposób z wykorzystaniem mieszalnika.

O  I  K  O  S 

Firma Oikos została założona w roku 1984, a jej celem było przekształcenie tradycyjnych farb i lakierów w sztukę malowania, faktury i produkty ekologiczne. Farby i materiały wolne od formaldehydu, dające nieskończone możliwości faktury i formy podczas wykańczania wszystkich powierzchni i urządzania wnętrz.

Od początku swojego istnienia firma poszukuje innowacyjnych i ekologicznych produktów, by chronić ludzkie zdrowie i zapewnić jak najlepsze samopoczucie w otoczeniu, w którym żyjemy.

Oikos wprowadza ekologiczne modele biznesu, stanowiące wyraz włoskiej tradycji kulturalnej i rzemiosła, a także przywrócenie roli tradycyjnych rzemiosł, takich jak zawód dekoratora.

Firma eksportuje na cały świat włoski styl i wzornictwo - Italian Design Decorative Style By Oikos. Jej credo brzmi 100% Made in Italy i kojarzone jest z najbardziej prestiżowymi projektami architektonicznymi we Włoszech i na świecie.